М'яка іграшка сюрприз Загадковий вихованець Little Live Pets Scruff a Luvs Жовтий

-32%
- Готово до відправки
- Код: 29595
721 ₴
488 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекційний подарунковий набір "Sccruf a Luvs" найзнаменитішого та наймилішого персонажа на всій планеті, терміново потрібна Ваша допомога! Адже тільки відважна і дуже добра дитина зможе подбати про милого і пухнастого вихованця, який давно загубився і з усіх сил шукає собі нового, дбайливого господаря!
Особливості:
- Милий загадковий сюрприз-вихованець — Вгадай хто?
- 10 стильних аксесуарів
- Комплект літнього одягу для нового друга
- Гребінець, окуляри, шпилька
- Під час гри малюк навчиться проявляти турботу, ніжність і любов
- Іграшка виготовлена з м'якого, гіпоалергенного матеріалу.
Характеристики:
- Вік: від 2 років
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 18 х 10 х 20 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 22,6 × 11 × 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 18 см |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 488 ₴




