Гоночна машина на радіокеруванні Speed Car Чорний з червоним

- Немає в наявності
- Код: 29602
618 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивні машини завжди привертають погляди своєю швидкістю й динамікою й одним лише різновидом закохують у себе оточення. Але з сучасною моделлю тепер і ви можете стати власником бажаного авто! Стильний спорткар вражає своєю винятковою схожістю з оригінальним транспортом і підкорює крутим функціоналом. Іграшковий автомобіль допоможе в створенні цікавих ігрових сюжетів і сценаріїв, які придумає Ваш юний автоексперт!
Особливості:
- Реалістичний дизайн світової моделі спорткара
- Рух уперед/назад, вправоруч/ліворуч
- Кнопка посередині відчиняє двері
- Яскрава підсвітка фар під час руху машини
- Гумові колеса з фактурними візерунками
- Гарна деталізація корпусу та салону машини
- Машинка допомагає розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів, фантазію та уяву
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- USB-кабель
- 3 батарейки по 1.2V
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб 1:18
- Керуванням відбувається через пульт на частотах 27 Мhz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт типу "АА" (не входять до комплекту)
- Елементи живлення машинки: Батарейки 3 шт по 1.2V (входять до комплекту)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 23 х 10 х 7 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 13,5 х 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 618 ₴





