Гоночна машина на радіокеруванні High Speed Racing Чорний з жовтим

- Немає в наявності
- Код: 29606
599 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивні машини завжди привертають погляди своєю швидкістю й динамікою й одним лише різновидом закохують у себе оточення. Але з сучасною моделлю цієї машинки тепер і ви можете стати власником бажаного авто! Стильний спорткар вражає своєю винятковою схожістю з оригінальним транспортом і підкорює крутим функціоналом. Іграшковий автомобіль допоможе в створенні цікавих ігрових сюжетів і сценаріїв, які придумає Ваш юний автоексперт!
Особливості:
- Реалістичний дизайн світової моделі спорткара
- Керуванням відбувається через пульт
- Рух уперед/назад, праворуч/ліворуч
- Яскрава підсвітка фар під час руху машини
- Гумові колеса з фактурними візерунками
- Машинка допомагає розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів, фантазію та уяву
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- USB-кабель
- Аккумулятор 3.7V
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Масштаб: 1:16
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 25 х 11 х 5,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 13 х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 599 ₴





