Поліцейська машина на пульті керування Police Car

- Немає в наявності
- Код: 29626
1 115 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина на радіокеруванні — це справжня Поліцейська машина, у масштабі 1:12. Керування машиною дистанційно за допомогою пульта.
Особливості:
- Повне керування (вперед, назад, вліво, вправо)
- Відчиняються й зачиняються двері за допомогою пульта
- Світло проблискових маячків
- Звук поліції
Комплектація:
- Машина
- Пульт керування
- Аккумулятор 4.8V
- Зарядний пристрій
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 4,8V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт типу «АА» 1.5V (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:12
- Розміри машинки (ДхШхВ): 32 х 16 х 10 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 20 х 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29626 |
- Ціна: 1 115 ₴





