Набір продуктів на липучці Піца та торт 4FUN Game Club

- Немає в наявності
- Код: 29633
390 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо до вашої уваги набір яскравих пластмасових продуктів від Fun Game!
Частини продуктів з'єднані між собою липучками. До комплекту з продуктами входить ніж, за допомогою якого дитина зможе "розрізати" солодощі навпіл.
Комплектація:
- Продукти, які можна розділити на частини (піца, торт, хот-дог, тістечко, печиво)
- Посуд (ніж, дощечка, виделка, тарілка, лопатка для торта)
- Додаткові аксесуари (склянка для напоїв, баночка для спецій)
Ігровий набір "Продукти на липучках" дасть змогу малюкові розвинути дрібну моторику, навчитися навичкам роботи з ножем, познайомитися з таким поняттям як частини та ціле.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Упаковка: Пакет
- Габарити упаковки: 15 × 8 × 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 390 ₴

