Набір продуктів на липучці Торт і ягоди 4FUN Game Club

- Немає в наявності
- Код: 29635
388 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вашій увазі набір яскравих пластмасових продуктів від Fun Game!
Частини продуктів з'єднані між собою липучками. У комплект із продуктами входить ніж, за допомогою якого дитина зможе "розрізати" солодощі навпіл.
Комплектація:
- Продукти, які можна розділити на частини (торт, лимон, полуниця і виноград)
- Посуд (ніж, дощечка, виделка, тарілка)
Ігровий набір "Продукти на липучках" дасть змогу малюку розвинути дрібну моторику, навчитися навичкам роботи з ножем, познайомитися з таким поняттям, як частини і ціле.
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Упаковка: Пакет
- Габарити упаковки: 19 × 7 × 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 388 ₴

