Дитяча машина на педалях Веломобіль Трактор Великий Pilsan Зелений

-8%
- Готово до відправки
- Код: 29638
5 385 ₴
4 949 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веломобіль — Трактор — це поєднання толокара та велосипеда. Дитина може крутити педалі та керувати трактором за допомогою керма.
Трактор обладнаний комфортним сидінням, яке можна регулювати. Ланцюговий привод забезпечує зручність і плавність під час катання.
Кермо машинки обладнане клаксоном.
Комплектуючі веломобілю виготовлені з екологічних матеріалів, не викликають алергію, не мають запаху та повністю безпечні для здоров'я дитини.
Характеристики:
- Вік: від 3 до 8 років
- Тип сидіння: Регульоване
- Тип привода: Ланцюговий
- Задні колеса: Прогумовані
- Діаметр передніх коліс: 23 см
- Діаметр задніх коліс: 30 см
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Розміри (ДхШхВ): 102 х 54 х 66 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 99 х 59 х 54 см
- Маса Нетто: 10 кг
- Маса Брутто: 11 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Гума |
| Особливості | Регульоване сидіння |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Хід педалей | Вперед |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 66 см |
| Діаметр коліс | 230 мм |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29638 |
- Ціна: 4 949 ₴




