Дитяча машина на педалях Веломобіль Трактор із причепом Pilsan Червоний

-8%
- Готово до відправки
- Код: 29640
3 955 ₴
3 635 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веломобіль — Трактор — це поєднання толокара та велосипеда. Дитина може крутити педалі та керувати трактором за допомогою керма.
Трактор обладнаний комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення із 6 позиціями регулювання. Ланцюговий привод забезпечує зручність і плавність під час катання.
Кермо машинки обладнане клаксоном.
У комплекті з трактором йде причіп у такому ж кольорі, як і сам трактор.
Комплектуючі веломобілю виготовлені з екологічних матеріалів, не викликають алергію, не мають запаху та повністю безпечні для здоров'я дитини.
Характеристики:
- Вік: від 3 до 8 років
- Тип сидіння: Регульоване
- Тип привода: Ланцюговий
- Задні колеса: Прогумовані
- Діаметр передніх коліс: 23 см
- Діаметр задніх коліс: 30 см
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Розміри (ДхШхВ): 143 х 51 х 51 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 92 х 51 х 36 см
- Маса Нетто: 8 кг
- Маса Брутто: 9,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Особливості | Регульоване сидіння |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Хід педалей | Вперед |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 51 см |
| Діаметр коліс | 230 мм |
| Довжина | 143 см |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29640 |
- Ціна: 3 635 ₴



