Інтерактивний розумний робот на радіокеруванні Robot Bot Pioneer Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 29647
720 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот — це функціональна іграшка серії "Robot Bot Pioneer"!
Robot Pioneer виготовлений із якісного матеріалу, простий і зручний у використанні. Абсолютно безпечний для Ваших дітей, оскільки він не має гострих кутів.
Керування іграшкою здійснюється від пульта р/у.
Функції:
- рух уперед/назад і поворот ліворуч/вправо
- рух ніг у всі напрямки та обертання рук
- танець — 5 дискотечних пісень із рухом
- активація світіння та музики (без руху)
Під час функціонування обличчя підсвічується зеленим, синім і блакитним кольором. Живіт зеленим кольором, а знизу іграшки встановлена диско куля, яка переливається всіма кольорами.
Іграшка обладнана таймером, через 3 хвилини робот автоматично вимикається, водночас іграшка видає гучний звук.
Займайте своїх малюків цим роботом, що танцює і рухається!
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення робота: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри робота (ДхШВ): 13 х 13 х 17 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 14 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Робот |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29647 |
| Колір | Жовтогарячий |
- Ціна: 720 ₴





