Набір для малювання у валізі Серце 72 елементи Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 29650
415 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Юні художники гідно оцінять приголомшливий набір для творчості! Адже тут зібрано все, що необхідно для малювання в різних техніках і стилях.
Особливості:
- Валіза у формі серця
- 72 елементи
- Набір виготовлений із якісних матеріалів
- Ергономічна валізка, в якій зручно зберігати та транспортувати все приладдя для малювання відразу.
Комплектація:
- Акварельні фарби з пензликом
- Канцелярія: стругачка, гумка, скріпки
- Кольорові олівці та фломастери
- Масляна крейда та воскові фломастери.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Пакування: Валіза
- Габарити валізи: 35 × 4 × 26 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 26 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Кількість в наборі | 72 шт. |
- Ціна: 415 ₴

