Дитячий трек для машин Ера Динозаврів із підіймачем і підсвічуванням

- Немає в наявності
- Код: 29656
1 183 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ну що, наші маленькі поціновувачі ери динозаврів, ви готові до найзахопливіших пригод, які чекають на вас усередині ігрового набору "Dinosaur Winding Road"? Круті підйоми та звивисті спуски, електричний підіймач, неймовірна кількість химерних елементів декорацій, які створюють атмосферу азартних перегонів прямо посеред дивовижного динамічно-парку.
Комбінуй набори цієї серії та збирай величезний трек із паркінгами та крутими трасами.
Особливості:
- Автоматичний підіймач
- Підсвічування
- Працює у двох режимах: зі звуками й без
- Оригінальний дизайн у форматі динопарку
- Всі ігрові елементи виготовлені з якісного зносостійкого пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
- У комплекті представлені яскраві мінімашинки
- Набір доповнений ігровим полем і наклейками, якими можна декорувати конструкцію
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір треку в зібраному вигляді: 57 х 36 х 29 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 15,5 х 28,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 290 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 155 мм |
- Ціна: 1 183 ₴


