Дитячий Мегафон Гучномовець на батарейках Polic Синій

- Немає в наявності
- Код: 29659
268 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен майбутній правоохоронець повинен мати такий крутий гучномовець. Така іграшка навчить дитину дисципліни та вміння чітко проговорювати слова для того, щоб її почули люди.
Особливості:
- Іграшка представлена в яскравому синьому кольорі з наклейками "Police"
- Працює від батарейок, що входять до комплекту
- Щоб гучномовець працював, необхідно натискати на кнопку
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 13 х 9 х 15 см
- Пакування: Лист
- Габарити упаковки: 17 х 9 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 268 ₴

