Дитячий візок для супермаркету Pilsan 46 см Білий з червоним

- Немає в наявності
- Код: 29661
581 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діти наслідують поведінку та дії дорослих, копіюють їх у своїх іграх, вигадуючи цікаві ігрові сюжети. Навіть похід до супермаркету для дитини - ціла подія. Маленькі «покупці» і «продавці» будуть із задоволенням грати в магазин, коли під рукою буде знаходитися зручний візок, ну точно як в супермаркеті для дорослих.
Місткий, легкий і яскравий, він стане чудовим атрибутом для домашніх ігор із друзями та батьками.
Особливості:
- Іграшку виготовлено з якісного, міцного і зносостійкого пластику, який відмінно витримує активну експлуатацію
- Легкий процес складання складається всього з декількох простих кроків
- Місткий кошик
- Легка конструкція
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Розміри візка: 33 х 36 х 46 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 20 х 32,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 460 мм |
- Ціна: 581 ₴


