Дитяча зброя Молот Тора Марвел Marvel 28 см

- Немає в наявності
- Код: 29665
230 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте себе справжнім скандинавським богом — героєм багатьох історій і легенд разом із молотом Тора. Стильний, реалістичний дизайн могутньої зброї точно вразить шанувальника коміксів і магічного мультивсесвіту.
Молот виготовлений із міцного, але легкого пластику, що робить його ідеальним для ігор усередині приміщення або на відкритому повітрі. Його яскравий дизайн і детальна обробка створюють враження справжньої зброї бога грому.
Особливості:
- Деталізоване оброблення, яке надає йому зовнішнього вигляду справжньої зброї бога грому
- Вигравірувані деталі на головці молота, текстурна прикрашена ручка
- Представлений у яскравій колірній гамі, що робить його привабливим для дитячого сприйняття
- Іграшка виготовлена з міцного, але легкого пластику, що робить її зручною у використанні для дітей
- Обладнаний ергономічною ручкою, яка забезпечує зручне захоплення для дітей
- Оптимальний розмір для маленьких рук, даючи змогу дітям легко грати з молотом і втілювати свої власні сценарії та пригоди
- Надає дітям можливість розраховувати на свою фантазію і творче мислення
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Розмір іграшки: 15 х 8 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодна зброя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 230 ₴

