Машинка Спецтехніка Самоскид на радіокеруванні Truck Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 29666
650 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою радіокерованого самоскида ваша дитина відкриє перед собою безкраї можливості для будівництва та творчості!
Юний проєктувальник зможе терти глибокі кольовані, переміщати необхідні матеріали або моделювати нові унікальні ландшафти, втілюючи свої фантазії в життя.
Ваша дитина стане справжнім майстром будівництва, занурюючись у захопливий світ творчості та розвиваючи свої навички та уявлення про навколишній світ!
Особливості:
- Ігрова модель відрізняється чудово пропрацьованим дизайном і гармонійним колірним поєднанням
- Повне керування: вперед, назад, повороти вліво, вправо
- Потужна акумуляторна батарея 3,7V
- Прогумовані колеса з протекторним малюнком для кращого зчеплення з дорожнім покриттям
- Безліч рухомих елементів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "ААА" (до комплекту не входять)
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 19,5 х 7,8 х 9,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 14,6 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29666 |
- Ціна: 650 ₴

