Машинка Спецтехніка Екскаватор на радіокеруванні Truck Жовтий

-23%
- Готово до відправки
- Код: 29667
876 ₴
673 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою радіокерованого екскаватора ваша дитина відкриє перед собою безкрайні можливості для будівництва та творчості!
Юний проектувальник зможе рити глибокі котловани, переміщати необхідні матеріали або моделювати нові унікальні ландшафти, втілюючи свої фантазії в життя.
Ваша дитина стане справжнім майстром будівництва, занурюючись у захопливий світ творчості та розвиваючи свої навички та уявлення про навколишній світ!
Особливості:
- Ігрова модель відрізняється чудово пропрацьованим дизайном і гармонійним колірним поєднанням
- Повне керування: вперед, назад, повороти вліво, вправо
- Потужна акумуляторна батарея 3,7V
- Прогумовані колеса з протекторним малюнком для кращого зчеплення з дорожнім покриттям
- Безліч рухомих елементів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "ААА" (до комплекту не входять)
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 19,5 х 7,8 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 14 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 673 ₴

