Дитячий візок Супермаркет із продуктами 48 елементів

- Немає в наявності
- Код: 29672
715 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сюжетно-рольова гра «Магазин» стане цікавішою, якщо додати до неї іграшковий візок із продуктами. Дівчинка буде в захваті: зручна ручка, 2 додаткові полички та цілий набір овочів, фруктів та інших продуктів, які зазвичай купують у супермаркеті!
Візок має легко збірну конструкцію, тому зібрати іграшку буде не складно. Яскраві колеса з візерунком легко котяться і з точністю відтворюють рух справжнього візка. Кольорова іграшка стане головним учасником цікавих ігор і значно урізноманітнить дозвілля дівчинки.
Особливості:
- Продуктовий візок легко збірної конструкції
- Має 2 додаткові полички для сумок і пакетів
- Зручна ручка та колеса з візерунком
- Виконано в яскравій кольоровій гамі
- Набір продуктів для більш цікавої гри
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Кількість елементів: 48 шт.
- Розміри візка: 37 х 26 х 52 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 5,5 х 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 520 мм |
- Ціна: 715 ₴

