Дитяча іграшкова акустична гітара чотириструнна Зелена

- Немає в наявності
- Код: 29674
490 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча акустична гітара виглядає як справжній струнний інструмент.
В її конструкцію входить: корпус, гриф і головка.
У гітари 4 металеві струни, вони, як і належить, фіксуються на колковому механізмі зверху, а знизу на підставці. Струни можна міняти і натягувати.
Всього 4 струни створюють дивовижну мелодію, яка в подальшому може виростити в дитині любов до справжнього інструменту.
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Розміри гітари (ДхШхВ): 45 х 6 х 17,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 19,5 х 7,5 х 56 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гітара |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 550 мм |
- Ціна: 490 ₴


