Танк на радіокеруванні Tank Model Сірий

- Немає в наявності
- Код: 29675
843 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Танк на радіокеруванні повністю імітує реальну бойову машину! Чудова деталізація, маскувальний принт і безліч вилитих елементів, ось що впадає в око з перших секунд!
Військова техніка на гусячому ходу має рухому платформу, її можна крутити водночас вона обладнана тріскачкою. Сама гармата підіймається й опускається.
Особливості:
- Ефектна підсвітка дула та маячків
- Тематичні звуки пострілів
- Повне керування: вперед, назад, вправо, вліво
- Вежа обладнана дзвінкою тріскачкою
- Комплектація доповнена приладом для перезаряджання батарейок
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення танка: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту входять)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір танка: 31 х 11,5 х 11,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 18,5 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Танк |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Кількість каналів | 4 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 115 мм |
- Ціна: 843 ₴


