Набір для малювання у валізі 152 елементи Рожевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 29688
847 ₴
756 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Юні майстри живопису не перестають мріяти про нові пензлики, фарби і олівців, щоб мати можливість творити, вимальовуючи на папері шедевр за шедевром.
Зручний кейс надасть дитині можливість спробувати в художніх роботах різні техніки та матеріали: від олівців до фломастерів, від акварелі до масляної пастелі.
Особливості:
- Набір для творчості містить 152 предмети
- Зручна валізка компактно розміщує всі елементи в одному місці, виділяючи для кожного окреме місце
Комплектація:
- 36 маркерів
- 24 воскові олівці
- 24 пастелі
- 24 кольорові олівці
- 12 кольорів акварельні фарби
- 20 скріпок
- 1 клей
- 1 пензлик
- 1 прозора палітра
- 1 простий олівець
- 1 стругачка
- 1 степлер
- 1 ножиці
- 1 лінійка
- 1 гумка
- розмальовки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Пакування: Валіза
- Габарити валізи: 36 × 5 × 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 30 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Кількість в наборі | 152 шт. |
- Ціна: 756 ₴

