Дитяча машинка Джип Позашляховик Off-Road Інерційний Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 29706
539 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джип є інерційним позашляховиком. Модель чудово деталізована в масштабі 1:16.
Особливості:
- Інерційний рух
- Світяться фари
- Висока деталізація
- 4 кнопки, які відповідають за звукові ефекти (звук ключа запалювання, поворотники, сигнал...)
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу «AG13» (у комплекті)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 23 х 13 х 12 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 14 х 15,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 539 ₴


