Дитяча військова машинка — Пускова установка на радіокеруванні

-22%
- Готово до відправки
- Код: 29721
1 199 ₴
941 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен стратег знає, що перемога в битві полягає саме в підготовці й екіпіруванні! Поповніть ряди потужною військовою машиною на радіокеруванні "Rocket launcher"! Стильний мілітарі дизайн і точна деталізація допоможуть дитині ближче розглянути конструкцію та різновиди транспорту. Висока підвіска й амортизація дадуть змогу машині долати найскладніші траси та дороги. Керування відбувається через ручний пульт, який досить простий у використанні.
Особливості:
- Мілітарі дизайн із характерними зображеннями та написами
- Рух уперед/назад, праворуч/ліворуч
- Регульовані колеса
- Фактурні гумові колеса 4х4
- Яскрава підсвітка ракетної установки
- Гарна деталізація корпусу та салону машини
- Висока підвіска машини
- Амортизація коліс дасть змогу із легкістю долати різкі підйоми та спуски
- Машинка допомагає розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів, фантазію та уяву
Комплектація:
- Ракетний пристрій
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Елементи живлення машинки: Вбудований акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри машинки (ДхШхВ): 24 х 14 х 17,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38,3 х 14,2 х 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 941 ₴


