Ігрова фігурка-Трансформер Kingdom Builders - Сер Філіп

- Немає в наявності
- Код: 29742
234 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо у світ KINGDOM BUILDERS, події якого відбуваються на території чарівної землі BUILDERA, де Ви можете побудувати все, що забажаєте. Всі іграшки цього бренда створені за мотивами мультсеріалу «Будівники королівства».
Герої KINGDOM BUILDERS хочуть створити найкраще королівство для мешканців країни BUILDERA, а також вони перетворюються на потужні інструменти!
Особливості:
- Це іграшки, які поєднують у собі рольову гру з фігурками-інструментами для реального будівництва та відкривають чарівний світ пригод!
- Ви можете побудувати своє королівство з замками та фігурками.
- Улюблені герої мультфільму KINGDOM BUILDERS «оживають», щоб тішити дитину щодня.
- Сер Філіп — спадкоємець престолу BUILDERA та природжений винахідник. Він не хоче бути правителем, він хоче розробити будівельні проєкти, які змінять світ!
- Сер Філіп перетворюється на викрутку, яка дає дітям можливість будувати та відновлювати будь-які ігрові набори KINGDOM BUILDERS!
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм.
Ігрова фігурка KINGDOM BUILDERS сприяє розвитку уяви, дрібної моторики та вмінню грати.
KINGDOM BUILDERS - побудуй своє королівство!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 234 ₴




