Ігровий набір SuperThings серії «Kazoom Kids» S1 - Казум-слайдер і фігурка суперсингс

- Немає в наявності
- Код: 29743
171 ₴
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – суперсингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.
Доктор Вольт та Професор К. – вороги-винахідники. Професор дуже хоче перемогти: для цього він створив спеціальну машину, яка перетворюватиме жителів Кабуму на лиходіїв. Але щось пішло не так! В результаті експерименту з’явився Неон Бласт – наполовину герой і наполовину лиходій з містичною силою…
Неон втік у місто та почав створювати Казум-кідс! Він наділив дітей суперздібностями від їжі та перетворив їх на героїв та лиходіїв! Тепер вони будуть боротися на боці добра чи зла! Хто ж переможе?
Щоб швидше пересуватися містом, потрібні слайдери! У кожен з них легко вміщується Казум-кід та 1 суперсингс. Потрібно трохи відтягнути назад, і слайдер помчить уперед! У колекції 12 різних слайдерів – зберіть їх усі!
У наборі:
- 1 казум-слайдер
- 1 фігурка суперсингс
- лист колекціонера.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 171 ₴






