Набір ігрових фігурок L.O.L. Surprise! серії "OPP Tot + Pet" - Серфер Бейбі та М'яу з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 29820
488 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте яскравих лялечок і їхніх улюбленців серії "OPP Tot + Pet". Вони демонструють яскравість і стиль усьому світу!
СЕРФЕР БЕЙБІ Й М'ЯУ — шанувальниці спортивного стилю. Вони люблять комбінувати спортивний одяг і модні тенденції. Тому ця парочка завжди має такий яскравий та красивий вигляд!
Зберіть усю колекцію OPP Tot + Pet і вибирайте свій стиль!
До набору входять:
- Лялечка тотс;
- Вихованець;
- Одяг для лялечки тотс;
- Взуття для лялечки тотс;
- Взуття для вихованця;
- Аксесуари.
Зберіть усю колекцію OPP Tot + Pet!
Гра з лялечкою та вихованцем L.O.L. Surprise! розвиває в дитині емоційний розвиток, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L.surprise. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Lol |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 488 ₴


