Ігрова фігурка Godzilla vs. Kong - Король Гідора 15 см

- Немає в наявності
- Код: 29827
830 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дві наймогутніші сили природи зійдуться у видовищній битві!
Лютий триголовий змій із міфів - король Гідора постає з гробниці льоду в Антарктиді як найбільша небезпека світу. Стародавній крилатий руйнівник мандрує небом, захоплений первісним інстинктом знищити все живе на Землі. Підтримає його Годзілла в знищенні чи вони стануть запеклими суперниками?
Особливості:
- Гідора - триголовий крилатий змій з двома хвостами!
- Фігурка деталізована, з рухливими частинами тіла та крилами, що знімаються.
- Імітація ран, отриманих у сутичках із супротивниками.
- Висота фігурки 15 cm.
У комплекті:
- Фігурка короля Гідора.
- Крила, що знімаються.
Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 830 ₴



