Ігрова фігурка з артикуляцією Super Mapio — Маріо-пінгвін 10 см

- Немає в наявності
- Код: 29832
400 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Super Mario — одна з найпопулярніших ігор усіх часів! Грайте з фігуркою МАРІО-ПІНГВІН і створюйте свій сюжет гри. Фігурка має чудову деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу або колекції фігурок! Висота фігурки — 10 cm. Кожна фігурка постачається з аксесуаром для веселішої гри!
У наборі:
- 1 фігурка;
- аксесуар.
Іграшка сприяє розвитку в дітей:
- Захоплення;
- Емоційного інтелекту;
- Уміння грати.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 400 ₴







