Набір головоломок 3х3 Rubik's Класичне пакування — Кубик і мінікубик (з кільцем)

- Немає в наявності
- Код: 29866
1 134 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головоломок 3х3 RUBIK'S КЛАСИЧНЕ ПАКУВАННЯ - КУБИК ТА МІНІ-КУБИК - це подарунковий набір, який включає найпопулярніші головоломки.
Особливості:
- Rubik's — це єдині справжні кубики Рубіка. Ці іграшки, що мають характерний фірмовий "хруст", продаються мільйонами в США та Європейських країнах.
- Ця іграшка — класичний приклад поєднання захопливої гри й інтелектуального розвитку.
- Покращений механізм кубика гарантує міцність конструкції та забезпечує плавне та м'яке обертання.
- На всіх сторонах кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди чудовий зовнішній вигляд.
- Шарнірний механізм дасть змогу полегшити обертання й пересування деталей.
Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять і логіку
До набору входить:
- Кубик 3х3
- Мінікубик 3х3
Кубик Rubik's — це унікальна й оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubik's |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 3x3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 134 ₴



