Набір ексклюзивних ігрових фігурок Super Mario - Маріо та друзі, 5 фігурок 6 см

- Немає в наявності
- Код: 29883
1 036 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Super Mario — одна з найпопулярніших ігор усіх часів! Створюйте нові пригоди Маріо та його друзів за допомогою цих деталізованих фігурок! Висота кожної фігурки — 6 cm. Також герої мають рухомі руки, що зробить гру цікавішою. Поринайте у світ Маріо та насолоджуйтеся веселими пригодами з героями!
У наборі:
- 5 фігурок.
Іграшка сприяє розвитку в дітей:
- Захоплення;
- Емоційного інтелекту;
- Уміння грати.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 1 036 ₴


