Іграшкова машинка Спецтехніка Самоскид Heavy інерційний

- Немає в наявності
- Код: 29933
431 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина вантажівка Самоскид являє собою інерційну модель спецтехніки. Модель чудово деталізована, тому стане гарним подарунком для кожного малюка.
Особливості:
- Інерційний рух
- Відкидний місткий кузов
- Докладна деталізація
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 28 х 14 х 16 см
- Паковання: Слюда
- Габарити упаковки: 30 х 17 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 431 ₴

