Конструктор Робот трансформер 4 в 1 Пламний Бог Qman Trans Collector 1201 деталь

-20%
- Готово до відправки
- Код: 29951
1 562 ₴
1 245 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Qman Трансформери, пластиковий — яскравий і незвичайний супутник дитини в грі. Занурення в захопливі пригоди та надзвичайно цікаві ігри чекають на малюка.
Завдяки точним і чітким деталям конструктор Qman має досить реалістичний вигляд, що дасть змогу повністю зануритися в сюжет гри. А збірка блокового конструктора може захопити навіть найрухомішого непосиду.
Сюжетність і увага до деталей — головний плюс усіх конструкторів компанії Qman. З ними неможливо занудьгувати!
Комплектація:
- 1201 деталь
- інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 1201 шт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 34 х 7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QMan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Роботи |
| Кількість деталей | 1201 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 1 245 ₴





