Водний пістолет бластер King of Water Gun 48 см Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 29956
541 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращої літньої забави не знайти! Купівля водних пістолетів стане найкращим рішенням для активних ігор на свіжому повітрі. Діти будуть у захваті від водних бризок, що розлітаються на всі боки, від веселого водного протистояння, де немає переможців, адже головна мета гри — веселощі та чудовий настрій.
Особливості:
- помповий принцип роботи;
- місткий резервуар для води;
- подавання води відбувається під час натискання на спусковий механізм водного пістолета;
- яскрава колірна гама;
- іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Довжина пістолета: 48 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 56 х 30 х 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бластер |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29956 |
- Ціна: 541 ₴
