Дитячий ігровий розвиваючий килимок із 2 дугами Морські пригоди Зелений

- Немає в наявності
- Код: 29965
738 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий килимок для немовлят надовго відверне малюка від примх, зацікавить його своїм приємним малюнком і гарними кольорами. А п'ять підвісок-брязкальців урізноманітнять ігри малюка на килимку.
Барвистий круглий килимок обладнаний двома райдужними м'якими дугами, на яких є гачки для підвісок-брязкалець. Брязкальця знімні. Конструкція легко збирається та переноситься. Постачається в сумці, зручній для перенесення.
Лежачи на килимку, дитина з легкістю зможе дотягнутися до іграшок, які будуть його розважати.
Комплектація:
- Килимок
- 2 дуги
- 5 брязкальць
- ПВХ сумка
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри килимка — 100 х 100 х 55 см
- Упаковка: Сумка
- Розмір упаковки: 62 х 2 х 65 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина упакування | 650 мм |
- Ціна: 738 ₴

