Поліцейська машинка на радіокеруванні Special Forcec Police Чорний

-9%
- Готово до відправки
- Код: 29967
876 ₴
800 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимально реалістична модель поліцейського автомобіля. Корпус іграшки виготовлений з ударостійкого пластику, що гарантує надійність і довговічність у використанні.
Комплектація:- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- зарядка.
Функції:
- їде вперед, назад, вліво, вправо
- світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Габарити машинки: 26 х 11 х 9 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 34 х 15 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 800 ₴

