Підіймальний Баштовий кран на радіокеруванні дитячий 100 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 29969
1 111 ₴
1 001 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран на дистанційному керуванні — докладно деталізована модель справжньої спецтехніки.
Кнопки на пульті керування активують:
- Обертання техніки на 360 градусів
- Роботу підіймального механізму
Обертання крана супроводжується підсвіткою лампочки над кабіною.
Комплектація:
- Кран
- Пульт д/у
- Наклейки на спецтехніку
- Ємність для підіймання вантажу
- Елементи, що імітують вантаж
Ця модель занурить Вашу дитину у величезний світ конструкцій і будівель, дасть змогу розіграти рольові сюжети та наочно продемонструє пристрій машин спеціального призначення.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 4 шт. типу АА 1,5V (не входять до комплекту)
- Розмір крана (ДхШхВ): 9,5 х 20 х 100 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 8 х 72 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 1000 мм |
- Ціна: 1 001 ₴

