Дитячий Автомат Бластер із м'якими патронами Жовтогарячий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 29970
1 275 ₴
1 158 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Космічний Бластер — це класна іграшка, яка точно припаде до вподоби будь-якому хлопчику. У комплекті з потужною зброєю Ви знайдете 20 м'яких куль.
Гра з космічним бластером — це абсолютно безпечна забава, тому батьки можуть спокійно залишати дитину наодинці з іграшкою.
Особливості:
- Сучасний футуристичний дизайн
- Приємне поєднання кольорів бластера
- Високоточна деталізація з вилитими елементами на корпусі
- Робота пускового механізму від батарейок
- 20 м'яких куль у комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА 1.5V (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 54 х 8 х 26 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 59 х 9 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 260 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 158 ₴

