Дитячий ігровий набір Баскетбольне кільце Сітка М'яч

- Немає в наявності
- Код: 29973
366 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір — чудове придбання для навчання або вдосконалення навичок гри в баскетбол. Адже, щоб грати в популярну спортивну гру, необов'язково мати великий майданчик, досить знайти рівну поверхню, на яку можна прикріпити компактний кошик!
Особливості:
- Баскетбольний м'ячик для динамічної гри
- Насос для накачування
- Пластикове кільце із сіткою
- Щит обладнаний кріпленням і виготовлений зі щільного пресованого картону
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір кошика (ДхШхВ): 27 х 20 х 22,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 4 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип гри | Баскетбол |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 200 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 366 ₴

