Музична іграшка Паровоз для малюків із шестернями

- Немає в наявності
- Код: 29979
372 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий поїзд створений для найменших дітей, адже він має безліч цікавих речей, які здатні відразу привернути увагу дитини та затримати її на довгий час!
Прозорий корпус поїзда відкриває кольоровий механізм: шестерні та обертові деталі. Іграшка обладнана колесом вільного ходу, тому досить натиснути кнопку, і вона самостійно вирушить у веселу подорож. Є й додаткові ефекти — світловий і звуковий супровід руху.
Особливості:
- Оригінальний дизайн і яскрава кольорова гама
- Прозорий корпус і кольоровий механізм
- Кольори обертових шестерень
- Колесо вільного ходу
- Рухомі елементи
- Світлові та звукові ефекти
- Веселі мелодії
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, що не становить загрози здоров'ю дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 14 х 8 х 10,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 14,5 х 8,5 х 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 105 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 372 ₴

