Дитячий ігровий Столик із Конструктором Колесо огляду 66 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 29994
934 ₴
825 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий стіл із конструктором, шестернями та колесом огляду.
Поверхня стільниці розрахована під встановлення деталей конструктора. З деталей можна зібрати вежу, гойдалку для звірів і колесо огляду. Також стіл можна використовувати і як ігровий стіл, стіл для навчання або як звичайний стіл. З боків стола можна розташувати зручні навісні кошики для деталей конструктора або канцтоварів.
Комплектація:
- 66 деталей конструктора
- стіл
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Розмір столу з конструктором у зібраному вигляді: 50 х 22,5 х 53 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43 x 32 x 9,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 66 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 825 ₴


