Дитячий ігровий Столик із Конструктором Лабіринт для кульок 111 деталей

- Немає в наявності
- Код: 29995
859 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор тренує посидючість, розвиває уяву, привчає до творчої праці.
Дитячі конструктори стимулюють інтелект, розвивають моторику, тренують уяву, посидючість, логіку, абстрактне та технічне мислення, самостійність.
У наборі великі деталі, з яких вийде чудовий парк із лабіринтами для кульок.
До комплекту входять зручні навісні контейнери для діток.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 111
- Розмір столика з парком у зібраному вигляді: 50 х 22,5 х 44 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 32 х 9,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 111 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | Стіл-конструктор |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 859 ₴


