Конструктор для дітей із великими деталями Dinosaur ferris wheel 82 деталі

- Немає в наявності
- Код: 29997
733 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влаштуй веселий атракціон із крутими гірками та цікавими перешкодами для маленьких машинок прямо в себе вдома.
Оригінальний конструктор стане початком створення дивовижного парку розваг у стилі Динопарка. Великі кольорові елементи, з'єднуючись між собою, утворюють швидкісний лабіринт, яким будуть скочуватися веселі машинки.
Особливості:
- Конструктор виготовлений у формі Дино-парку
- Круті повороти та веселі гірки
- Колесо огляду обертається
- Ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік від 3 років
- Кількість елементів: 82 шт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41,5 х 9,5 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 82 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 733 ₴



