Великий Робот трансформер Хаунд 30 см Автобот світло звук

- Немає в наявності
- Код: 3-2009
1 241 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобот Хаунд — один із персонажів фільму "Трансформери". Трансформується з роботf в круту військову броньовану вантажівку з цілим арсеналом ракет на озброєнні.. Має високу деталізацію. У комплекті є широкий асортимент зброї: кулемет, бластер, меч, пістолет, автомат. Світлові та звукові ефекти працюють від батарейок які йдуть у комплекті.
Особливості:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
Характеристики^
- Упаковка: Коробка
- Колір: Зелений
- Вага в упаковці: 1260 г
- Габарити в упаковці: 35 x 14 x 43 см
- Габарити трансформера: 30 x 12 x 28 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 5 років
- Ел-ти живлення: Батарейки (в комплекті)
Комплектація:
- Робот-трансформер
- кулемет
- бластер
- меч
- пістолет
- автомат
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 300 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 430 мм |
- Ціна: 1 241 ₴



