Музичний пістолет, що пускає мильні бульбашки «Динозавр» (білий)

- Немає в наявності
- Код: 3-2018
456 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий пістолетик для пускання мильних бульбашок у вигляді динозаврика. У наборі є 2 баночки з мильною рідиною. Інструкція: потрібно взяти баночку з бульбашками, відкрити кришечку і прикрутити ємність до пістолета. Потім натиснути на спусковий гачок і динозаврик почне пускати мильні бульбашки, грати пісеньку і крутити хвостиком. Також має підсвічування. Працює від батарейок.
- Бренд: Qiale
- Упаковка: Планшет
- Колір: Білий
- Тип ел-тів живлення: Батарейки (АА)
- Кількість елементів живлення: 3
- Елементи живлення в комплекті: Немає
- Вага в упаковці: 360 г
- Габарити в упаковці: 20.5 x 27.5 x 5 см
- Габарити без упаковки: 16 x 20 x 5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Пістолет запускалка, 2 баночки з бульбашками
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 100 мл |
| Колір | Білий |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
- Ціна: 456 ₴

