Набір роботів трансформерів (алфавіт / букви)

- Немає в наявності
- Код: 3-2031
643 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алфавіт-трансформер - захоплююча іграшка та чудовий посібник для навчання алфавіту. До набору входить 6 літер: А, Б, В, Р, Д, Е.
Кожна буква здатна трансформуватися у забавного робота, представника певної професії.
Літера А - робот-тренер.
Літера Б - робот-прибиральник.
Літера В - робот-офіціант.
Літера Д - робот-ремонтник.
Літера Г - робот-професор.
Літера Е - робот-косметолог.
Робот-косметолог має світлові та звукові ефекти: кнопка на грудях робота включає підсвічування та програвання пісні про алфавіт, озвучування російською мовою (потрібні батарейки типу AG13). З 6 букв алфавіту можна зібрати одного гібридного робота з рухомими кінцівками. Інструкція зі збирання роботів (російською мовою) входить до комплекту набору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 643 ₴
