Фігурка супергероя DC Супермен | Superman (32см) з рухомими кінцівками Batman VS Superman

- Немає в наявності
- Код: 3-2037
643 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваша дитина відкриє для себе світ захоплюючих пригод у Всесвіті коміксів DC з фігуркою Супермен, виконаною за мотивами фільму “Бетмен проти Супермена”. Кларк Кент, гідний зірок і смуг на своєму легендарному костюмі супергероя, бореться з могутнім ворогами пліч-о-пліч з іншими героями.
Особливості:
- 8 точок артикуляції
- Висота фігурки 32 см
- Фігурка має фантастичну реалістичність.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Синій
- Вага в упаковці: 490 г
- Розміри фігурки: 14х6х32 см
- Розмір упаковки: 22х10.5х38.5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Гума, пластик
- Комплектація: Фігурка супергероя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Супер мен |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Синій |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 643 ₴

