Герої "Щенячий патруль / Paw Patrol (Кремез)

- Немає в наявності
- Код: 3-2044
276 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герой мультфільму "Щенячий патруль" - Кремез, із серії "Загін інженерів рятувальників". Натиснувши кнопку, можна відкрити рюкзак цуценя. У наборі є голографічна картинка. Для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнобарвний
- Вага в упаковці: 103 г
- Габарити в упаковці: 18 x 7 x 12 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 276 ₴
