М'яка іграшка Shimmer stars Панда Піксі з аксесуарами 28 см "Розмовляюча панда"

- Готово до відправки
- Код: 3-2046
800 ₴
546 ₴
М'яка іграшка Shimmer stars "Панда"
Супернованка 2020 року!
Ігровий набір призначений для створення яскравого і неповторного стилю. Волосся або шорстка можуть дуже легко змінитись завдяки кольоровим і блискучим пайєтам. У наборі є спеціальний механічний пристрій, який за одне натискання прикріпляє прикрасу до волосся. Жезл із зіркою це і інструмент по створенні стилю і шкатулка.
Складається із 3 елементів:
- Дві сторони зірки скріплюються один з одним, утворюючи невеликий ящик для зберігання прикрас
- Одна половинка зірки, з зовнішнього боку оснащена спеціальним отвором для пайєтки
- Жезл з одного боку оснащений кнопкою, а з іншого запускається механізм продавлювання пайєтки
- Шляхом преса Ви легко зможете зафіксувати прикрасу на волоссі або шерсті.
У комплект ігрового набору входить:
- м'яка іграшка
- обруч з вушками для дитини
- гребінець
- набір страз
- пристрій для створення стилю
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Ел-ти живлення у комплекті: Є
- Вага в упаковці: 360 г
- Габарити в упаковці: 24 x 30 x 14 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 15 см |
| Вага | 360 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 546 ₴






