Бластер "Blaze storm" з м'якими кульками ZC 7117 Nerf Нерф

-15%
- Готово до відправки
- Код: 3-2052
1 419 ₴
1 205 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат Blaze Storm ZC 7117 з м'якими кульками на батарейках. Бластер ZC 7117 - це класна іграшка, яка точно прийде до смаку будь-якого хлопця. У комплекті з потужною зброєю ти знайдеш 20 м'яких куль, що дозволяє тренувати точність, твердість руки і концентрацію на поставленій меті. Гра з пістолетом ZC 7116 - це абсолютно безпечна забава, тому батьки можуть спокійно залишати дитину наодинці з іграшкою. Завдяки потужному пусковому механізму наш пістолет буде запускати м'які патрони досить-таки далеко, що значно розширює його ігрові можливості. Пусковий механізм працює від 4- х батарейок типу "АА" (не входить у комплект). Дальність стрільби 20м.
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Синій
- Тип ел-тів живлення: Батарейки АА
- Кіл-ть ел-тів живлення: 4
- Ел-ти живлення у комплекті: Ні
- Вага в упаковці: 1061 г
- Габарити в упаковці: 28 x 45 x 12 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- Бластер
- 20 боєприпасів (кульки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'ячики, М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 1 205 ₴

