Іграшка Роботи Поїзда "Robot Trains: Victor (Віктор)"

- Немає в наявності
- Код: 3-2064
290 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка - трансформер із серії "Robot Trains" буде гарним подарунком дитині. З робота трансформується на машинку. 6 ступенів трансформації. Розмір робота – 14 см. Виконаний з якісного пластику. Для дітей від 3-х років.
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарвний
Вага в упаковці: 234 г
Габарити в упаковці: 17 x 17 x 11 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трансформер
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарвний
Вага в упаковці: 234 г
Габарити в упаковці: 17 x 17 x 11 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трансформер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Robot Trains |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі/ Герої | Роботи поїзда |
| Тип іграшки | Трансформери |
- Ціна: 290 ₴

