Ігровий набір Кейс-бокс для зберігання Бакуган (Чорний) + Герой фігурка Baukugan

- Немає в наявності
- Код: 3-2080
329 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір SB 607 А – це зручний кейс для зберігання та перенесення бакуганів з одним героєм у наборі.
Бакуган - фігурка-трансформер, яка торкаючись магнітної карти, трансформуються в одного з монстра з однойменного мультсеріалу.
Для початку гри потрібно вручну зібрати монстра в кулю, потім кидаємо його на магнітну карту і наша куля трансформується у свого унікального героя
Особливість:
Бакуган - фігурка-трансформер, яка торкаючись магнітної карти, трансформуються в одного з монстра з однойменного мультсеріалу.
Для початку гри потрібно вручну зібрати монстра в кулю, потім кидаємо його на магнітну карту і наша куля трансформується у свого унікального героя
Особливість:
- 14 слотів для зберігання бакуганів + карток
- 18 слотів для зберігання бакуганів без карток
- Кейс-бокс;
- 1 герой-трансформер;
- 2 магнітні ядра;
- 2 картки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bakugan |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бакуган |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 46 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
- Ціна: 329 ₴


